Jak to bude s Bernard Festem?

Letošní ročník Bernard Festu je bohužel zrušený. Budeme se na Vás těšit na Horním náměstí v Humpolci v roce 2021. Přesný termín v tuto chvíli domlouváme a sdělíme Vám ho co nejdřív.

Bude příští rok stejný program?

Vše je předmětem jednání. Kapely a umělci mají nasmlouvaná vystoupení hodně dopředu a my teď zjišťujeme, jak na tom jsou v roce 2021. Co se týče zahraničních hostů, je otázkou, zda budou moci ze své země vycestovat.

Program na rok 2021 se budeme snažit domluvit co nejrychleji. Hned poté ho zveřejníme na webu i Facebooku.

Co mám dělat se vstupenkami?

Vstupenky na letošní rok zůstanou platné i na rok 2021. Budeme moc rádi, když si vstupenky necháte, a podpoříte tak další ročník festivalu.

Pokud však chcete vrátit vstupné, samozřejmě Vám vyjdeme vstříc. Peníze za vstupenky zakoupené na značkové prodejně Bernard Vám budou vracené opět na prodejně. Pokud jste vstupenky koupili přes smsticket, kvůli kompenzaci vstupného se prosím obraťte na smsticket.

Do kdy je možné vstupenky vrátit?

Chápeme, že program dalšího ročníku nemusí být Vaše krevní skupina, nebo Vám nebude vyhovovat termín. Proto můžete vstupenky zakoupené na rok 2020 vracet až do 19. 6. 2020.

Zajímají mě další informace. Kam se mohu obrátit?

Pokud jsme Vám neodpověděli na všechny otázky, napište nám prosím přes kontaktní formulář. Rádi odpovíme na všechno, co Vás zajímá.