PROHLÍDKY

Pivovar Bernard vám milerádi ukážeme ze všech stran v pátek  21. června v pravidelných časech (ve 14 a 16 hodin). Bude se jednat o standardní dvouhodinovou prohlídku za plnou cenu 250 Kč. Rezervovat je možné online nebo na recepci návštěvnického centra na tel. 565 300 200.

V sobotu 22. června proběhnou zkrácené prohlídky každou hodinu od 9 do 18 hodin (poslední prohlídka začíná v 18 hodin) za zvýhodněnou festivalovou cenu 190 Kč/osoba. Prohlídka začne v kinosále filmem o příběhu naší značky, poté s průvodcem projdete pivovar a procházku zakončíte ochutnávkou našeho piva. Počet návštěvníků na jednu prohlídku je omezený, své místo na prohlídce si raději předem rezervujte na tel. 565 300 200, recepce@bernard.cz nebo osobně na recepci návštěvnického centra.

PIVNICE NA ŠTOKÁCH

Rádi Vás uvidíme v naší Pivnici Na Štokách (IV. patro), kam přijďte na oběd, večeři, nebo kdykoliv během dne na něco dobrého. Během Bernard Festu tu bude pěkně živo, proto si vás dovolujeme požádat, abyste si raději místa předem rezervovali na tel. 565 300 287 nebo online. Bez rezervace Vám nemůžeme slíbit, že se pro Vás najde volný stůl. Během celého festivalu si můžete vybírat z naší stálé nabídky.

SLÁDKŮV SÁL

Sládkův sál (III. Patro) bude volně přístupný bez rezervace v pátek od 16:00 do 24:00 a sobotu od 11:00 do 24:00. Sem za námi můžete přijít na tankové pivo a na speciality z festivalového menu kdykoliv budete chtít. Objednávky budou probíhat na baru.

ROZHLEDNA

Otevírací doba rozhledny je s ohledem na soukromí našich sousedů omezená. Během Bernard Festu ji navštivte v pátek od 9:00 do 17:00 nebo v sobotu od 9:00 do 13:00 hodin. Vstupné na rozhlednu je možné zakoupit u samoobslužné pokladny přímo pod rozhlednou. 

Kapacita návštěvnického centra je z důvodu zachování komfortu a bezpečnosti všech hostů omezena. V případě, že bude kapacita naplněna, vstup dalších hostů na nezbytně nutnou dobu omezíme. Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na Vaši návštěvu.