PROHLÍDKY

Pivovar Bernard vám milerádi ukážeme ze všech stran v pátek 21. i v sobotu 22. června. Komentované prohlídky proběhnou v pátek v 11 a v 16 hodin nebo dle individuální domluvy. V sobotu proběhnou prohlídky každou hodinu od 9 do 18 hodin (poslední prohlídka začíná v 18 hodin) za zvýhodněnou festivalovou cenu 190 Kč/osoba. V sobotu se jedná o zkrácené prohlídky s degustací jednoho piva, v pátek proběhnou klasické prohlídky s degustací dvou piv za 250 Kč/osoba. Prohlídka začne v kinosále na filmu o historii značky Bernard, poté s průvodcem projdete pivovar a procházku zakončíte ochutnávkou našeho piva. Počet návštěvníků na jednu prohlídku je omezený, své místo na prohlídce si raději předem rezervujte na tel. 565 300 200, recepce@bernard.cz nebo osobně na recepci návštěvnického centra.

PIVNICE NA ŠTOKÁCH

Rádi Vás uvidíme v naší Pivnici Na Štokách (IV. patro), kam přijďte na oběd, večeři, nebo kdykoliv během dne na něco dobrého. Během Bernard Festu tu bude pěkně živo, proto si vás dovolujeme požádat, abyste si raději místa předem rezervovali na tel. 565 300 287 nebo na pivnice@bernard.cz. Bez rezervace Vám nemůžeme slíbit, že se pro Vás najde volný stůl. Na celý víkend máme připravené speciální festivalové menu.

SLÁDKŮV SÁL

Sládkův sál (III. patro) bude volně přístupný po celou otevírací dobu. Sem za námi můžete přijít na tankové pivo a na drobné občerstvení z festivalové nabídky kdykoliv budete chtít. Objednávky budou probíhat na baru.

ROZHLEDNA

Otevírací doba rozhledny je s ohledem na soukromí našich sousedů omezená. Během Bernard Festu ji navštivte v pátek od 9:00 do 17:00 nebo v sobotu od 9:00 do 13:00 hodin. Vstupné na rozhlednu je možné zakoupit u samoobslužné pokladny přímo pod rozhlednou.

Kapacita návštěvnického centra je z důvodu zachování komfortu a bezpečnosti všech hostů omezena. V případě, že bude kapacita naplněna, vstup dalších hostů na nezbytně nutnou dobu omezíme. Děkujeme za pochopení.